5% попуст Добивате 32 Поени!

UNOVE No-Wash Water Ampoule Treatment 200ml

1.690ден 1.606ден

Достапност

Центар
Аеродром
City Mall
Он-лајн

Нема на залиха

Производот не е достапен

Откако ќе ја измиете косата со шампон и ќе ја исушите со пешкир, испрскајте умерена количина на оштетена коса од растојание од 10-15 см.
Cyclopentasiloxane, Disiloxane, Dimethicone, C12-15 Alkyl Benzoate, Diphenylsiloxy Phenyl Trimethicone, Fragrance, Hexyl Cinnamal, Geraniol, Citronellol, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Camellia Japonica Seed Oil, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Argania Spinosa Kernel Oil, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Water, Butylene Glycol, Hydrolyzed Silk, Hydrolyzed Keratin, Macrocystis Pyrifera (Kelp) Extract, Hydrolyzed Corn Protein, Hydrolyzed Soy Protein, Hydrolyzed Extensin, Hydrolyzed Rice Protein, Hydrolyzed Potato Protein, 1,2-Hexanediol, Soluble Collagen, Silk Amino Acids, Glycine, Serine, Glutamic Acid, Aspartic Acid, Caprylic/Capric Triglyceride, Leucine, Alanine, Lysine, Arginine, Tyrosine, Phenylalanine, Threonine, Proline, Valine, Isoleucine, Phosphatidylcholine, Histidine, Methionine, Cysteine, Ceramide NP

Опис

 Третман за коса со ампули со вода кој што не се измива, обезбедува протеини и ја прави косата свиленкаста со едно напрскување без плакнење. Формулиран со 25 вида на протеини и амино киселини за негување и навлажнување за одржување на здрава и мазна коса. Збогатен е со 5 вида на растиелни масли кои нудат богати хранливи материи за свиленкаст и блескав изглед на косата.  Збогатен е со масло од семе од Камелија јапонија, масло од арган и екстракт од алги за хидратација и враќање на сјајот на косата додека го спречува опаѓањето на косата Се одликува со препознатливиот мирис на цветен мошус на UNOVE.

Како се користи


X
0
    Корпа
    Кошничката е празнаПродавница