5% попуст Добивате 28 Поени!

UNOVE Deep Damage Repair Shampoo 500ml

1.490ден 1.416ден

Достапност

Центар
Аеродром
City Mall
Он-лајн

Нема на залиха

Производот не е достапен

1. Масирајте неколку минути соодветна количина од шампонот на мокра коса. 2. Темелно исплакнете со топла вода.
Water, Sodium Laureth Sulfate, Ammonium Lauryl Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Dipropylene Glycol, Fragrance, PPG-3 Myristyl Ether, Sodium Benzoate, Polyquaternium-10, Sodium Chloride, Caprylyl Glycol, Citric Acid, Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Hexyl Cinnamal, Phenoxyethanol, Pentasodium Pentetate, Sodium Carbonate, Limonene, Citronellol, Geraniol, Hydrolyzed Milk Protein, Hydrolyzed Collagen, Butylene Glycol, 1,2-Hexanediol, Hydrolyzed Silk, Mentha Piperita (Peppermint) Leaf Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Monarda Didyma Leaf Extract, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract, Freesia Refracta Extract, Lavandula Angustifolia (Lavender) Extract, Hydrolyzed Keratin, Ethyl Hexanediol, Silk Amino Acids, Ethylhexylglycerin, Camellia Japonica Seed Oil, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Argania Spinosa Kernel Oil, Macadamia Integrifolia Seed Oil, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Hydrolyzed Corn Protein, Hydrolyzed Soy Protein, Hydrolyzed Wheat Protein, Leucine, Taurine, Isoleucine, Valine, Aspartic Acid, Ornithine, Glutamic Acid, Glycine, Glutamine, Cystine, Methionine, Tyrosine, Lysine, Alanine, Phenylalanine, Serine, Tryptophan, Threonine, Arginine, Histidine, Asparagine, Proline

Опис

Овој благ шампон и нуди длабинска нега и обновување на сувата и оштетената коса. Формулиран е со 30 видови на протеини и аминокиселини за да обезбеди интензивни хранливи материи и храна за оштетената коса, и да ги обнови кутикулите на косата за да спречи пукање на нејзините врвови. Темелно ги отстранува мртвите клетки од кожата на главата и вишокот себум кој што се насобира во порите на скалпот за освежување и чист скалп. Има балансирана pH вредност, за одржување на масло-вода на скалпот, хипоалегенски тестиран.  Се одликува со препознатливиот мирис на цветен мошус на UNOVE

Како се користи


X
0
    Корпа
    Кошничката е празнаПродавница