20% попуст Добивате 12 Поени!

Unleashia Pretty Easy Glitter Stick N°5 Dusk

Достапност

Он-лајн
City Mall
Аеродром

13 на залиха

Нанесете соодветна количина на капакот на окото или под окото
Trimethylsiloxysilicate, Cyclopentasiloxane, Methyl Trimethicone, Synthetic Wax, Mica (CI 77019), Titanium Dioxide (CI 77891), Synthetic Fluorphlogopite, Polyglyceryl-2 Triisostearate, Calcium Titanium Borosilicate, Lauroyl Lysine. Ceresin, Disteardimonium Hectorite, Iron Oxide Red (CI 77491), Euphorbia Cerifera (Candelilla) Wax, Propylene Carbonate, Tin Oxide, Tocopheryl Acetate, Ascorbic Acid, Butylene Glycol, Water, Aloe Barbadensis Leaf Extract

Опис

  • Pretty glitter моливот ви нуди забавни и уникатни стилови за долготрајни глитери t
  • Содржи Vitamin C, Vitamin E и Aloe Vera Leaf екстракт со што се штити текстурата на кожата
  • Cruelty-free и vegan производ но исто така не содржи Paraben, Sulfates SLS & SLES, Phthalates и мириси (fragrance).
  • Лесен за користење и многу брз за нанесување

Како се користи


X
0
    Корпа
    Кошничката е празнаПродавница