20% попуст Добивате 13 Поени!

Unleashia MINEST DOUBLE LASH UP MASCARA 02 BROWN

Достапност

Он-лајн
City Mall
Аеродром

Нема на залиха

Производот не е достапен

Нанесете на трепките со помош на апликаторот.
Isododecane, Trimethylsiloxysilicate, Ceresin, Talc, Dextrin Palmitate, Microcrystalline Wax, Disteardimonium Hectorite, Iron Oxide Yellow (CI 77499), Polypropylsilsesquioxane, Iron Oxide Red (CI 77491), Propylene Carbonate, Iron Oxide (CI 77492), Silica, Dextrin Palmitate/Ethylhexanoate, Hydrogenated Polyisobutene, Polymethylsilsesquioxane, Rayon, Triethoxycaprylylsilane, Glyceryl Caprylate, Water, Carbon Black (CI 77266), Panthenol, BHT

Опис

Маскара која совршено ќе ги извитка и издолжи вашите трепки. Тенка и минимално заоблена четка која совршено ги разделува сите трепки и ви овозможува природен изглед на трепките без “cakey” и вештачки изглед. Не се растопува во контакт со вода и себум.

Како се користи


X
0
    Корпа
    Кошничката е празнаПродавница