20% попуст Добивате 11 Поени!

Unleashia Luv Hug Velvet Tint N°6 Our

Достапност

Центар
Аеродром
City Mall
Он-лајн

11 на залиха

Нанесте од мастилото за усни со четката, од краевите кон внатрешноста на усните. Почекајте 1-3 минути за беспрекорен финиш.
Dimethicone, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Dimethicone Crosspolymer, Methyl Trimethicone, Trimethylsiloxysilicate, Polyglyceryl-2 Triisostearate, Diphenyl Dimethicone/Vinyl Diphenyl Dimethicone/Silsesquioxane Crosspolymer, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Isododecane, Titanium Dioxide (CI 77891), 1,2-Hexanediol, Iron Oxides (CI 77491), Tocopheryl Acetate, Iron Oxides (CI 77499), Yellow 5 Lake (CI 19140), Disteardimonium Hectorite, Red 7 Lake (CI 15850), Fragrance, Propylene Carbonate, Linalool, Pentaerythrityl Tetra-Di-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Iron Oxides (CI 77492), Red 28 Lake (CI 45410), Yellow 6 Lake (CI 15985), Blue 1 Lake (CI 42090), Triethoxycaprylylsilane

Опис

Вашите усни нека изгледаат лукзусно без многу напор со овие мастила/сјај за усни кои што се составени од мешавина на масла од шипка, авокадо, маслиново и семе од јојоба за хидрирани и сјајни усни во текот на целот ден.

Како се користи


X
0
    Корпа
    Кошничката е празнаПродавница