20% попуст Добивате 11 Поени!

Unleashia Get Loose Glitter Gel N°7 Happy Baker

Достапност

Центар
Аеродром
City Mall
Он-лајн

3 на залиха

1. Нанесете соодветна количина на местото каде сакате да аплицирате со прсти или со четка. 2. Почекајте да се исуши. 3. За да го отстраните глитерот тријте нежно со мала количина на вода.
Water, Polybutylene Terephthalate, Polyethylene Terephthalate, Diglycerin, Acrylates Copolymer, Ethylene/VA Copolymer, Glycerin, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, 1,2-Hexanediol, Tromethamine, Ethylhexylglycerin, Synthetic Fluorphlogopite, Polyurethane-11, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Disodium EDTA, Silica, Barium Sulfate, Sorbitan Isostearate, Polysorbate 60, Tin Oxide, Titanium Dioxide, Red 30 Lake (CI 73360), Aluminum(CI 77000), Fragrance, Limonene, Citral, Geraniol, Linalool

Опис

  • Забавен светкав глитар со долготрајно дејство
  • Vegan и cruelty free.
  • Водоотпрен и sweat-proof производ
  • Транспарентна база што може да се користи на лице, тело или коса
  • NO animal test, Paraben and animal-derived ingredients.

Изгледајте забавно и прекрасно!

Како се користи


X
0
    Корпа
    Кошничката е празнаПродавница