20% попуст Добивате 7 Поени!

Torriden SOLID IN Ceramide Lip Essence 11ml

Достапност

Центар
Аеродром
City Mall
Он-лајн

9 на залиха

Нанесете на суви усни. Повторете секогаш кога ќе почувствувате потреба за тоа.
Polyisobutene, Petrolatum, Diisostearyl Malate, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Sorbitan sesquioleate, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Adansonia Digitata Seed Oil, Ceramide NP, Ceramide NS, Ceramide AS, Ceramide EOP, Ceramide AP, Stearic Acid, Cholesterol, Vinegar, Sodium Hyaluronate, Panthenol , Trehalose, Hydrogenated Lecithin, Microcrystalline Wax, Sargassum Fusiforme Extract , Glycerin, Butylene Glyco, Water, Caprylic/Capric Triglyceride, 1,2-Hexanediol

Опис

Балм/есенција, за усни која што содржи 5%органско масло од јојоба за длабински да ги храни, хидрира и зацрвсти усните. Збогатен со Fuligo® восок за омекнување на усните и отстранување на мртвите клетки на кожата. Содржи 5д комплекс на церамиди за зајакнување на кожата на усните и да обезбеди интензивна хидратација. Има нелеплива формула во проѕирна боја. Балмот исто така ја отстранува мртвата кожа на усните, оставајќи ги мазни и негувани. 

Како се користи


X
0
    Корпа
    Кошничката е празнаПродавница