20% попуст Добивате 26 Поени!

Torriden DIVE-IN Soothing Cream 100ml

1.650ден 1.320ден

Достапност

Центар
Аеродром
City Mall
Он-лајн

29 на залиха

По чистењето на лицето, нанесете соодветна количина рамномерно на кожата и нежно тапкајте до целосна апсорпција.
Water, Butylene Glycol, Glycerin, 1,2-Hexanediol, Hydrogenated Didecene, Allantoin, Trehalose, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Extract, Panthenol, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Sodium Hyaluronate, Sodium Hyaluronate Crosspolymer, Sodium Acetylated Hyaluronate, Hydrolyzed Sodium Hyaluronate, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, PVM/MA Copolymer, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, 2,3-Butanediol, Cetearyl Alcohol, C14-22 Alcohols, C12-20 Alkyl Glucoside, Pentylene Glycol, Sorbitan Isostearate, Caprylic/Capric Triglyceride, Melia Azadirachta Leaf Extract, Melia Azadirachta Flower Extract, Coccinia Indica Fruit Extract, Solanum Melongena (Eggplant) Fruit Extract, Ocimum Sanctum Leaf Extract, Curcuma Longa (Turmeric) Root Extract, Corallina Officinalis Extract, Salvia Sclarea (Clary) Extract, Lavandula Angustifolia (Lavender) Flower Extract, Hyacinthus Orientalis (Hyacinth) Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Centaurea Cyanus Flower Extract, Borago Officinalis Extract, Disodium EDTA, Carbomer, Tromethamine, Xanthan Gum, Glutathione, Malachite Extract, Ethylhexylglycerin

Опис

Крема за лице формулирана со 5D комплекс на хијалуронска киселина за да ја ревитализира кожата, и да и овозможи длабока хидратација. Кремот е збогатен со трехалоза за да спречи губење на влажноста, и да и обезбеди длабока хидратација за ја остави свежа и нежна кожата. Лесна гел водлеста текстура која што ќе се апсорбира брзо и нема да остави леплив слој на кожата.

Како се користи


X
0
    Корпа
    Кошничката е празнаПродавница