14% попуст Добивате 3 Поени!

Tonymoly Kiss Kiss Lovely Lip Patch

Достапност

Центар
Аеродром
City Mall
Он-лајн

72 на залиха

По чистење и тонирање, отстранете ја лепенката од пакувањето и нанесете ја преку усните. Оставете ја да делува 20 минути.Потоа отстранете ја лепенката и натапкајте ја преостаната есенција се до нејзина целосна апсорбција.
Water, Glycerin, Chondrus Crispsus (carrageenan), Butylene Glycol, Hamamelis Virginiana (witch Hazel) Extract, Paeonia Suffruticosa Root Extract, Ceratonia Siliqua Gum, Agar, Methylparaben, Fragaria Chiloensis (strawberry) Fruit Extract, Vaccinium Angustifolium (blueberry) Fruit Extract, Rubus Fruticosus (blackberry) Fruit Extract, Arclostaphylos Uv A Ursi Leaf Extract, Ci 16185, Sodium Citrate, Dipotassium Glycyrrhizate, Benzophenone-4, Hydrolyzed Collagen, Flavor

Опис

Оваа лепенка наменета за усни прави ЧУДА за вашите усни! Оставете ја оваа лепенка/маска на вашите усни неколку минути и веднаш ќе ги почувствувате вашите усни меки и хидрирани благодарејќи на потхранувачките и хидратантните состојки во неа. Збогатена со екстракт од Витамин Ц, Јагода и Боровинки.Овој хидрогел спакуван како серум ги навлажнува, хидрира и освежува вашите усни, оставајќи ги екстра меки и мазни.

Како се користи


X
0
    Корпа
    Кошничката е празнаПродавница