15% попуст Добивате 5 Поени!

Tonymoly Delight Tony Tint 01 Cherry Pink 8.3ml

Достапност

Он-лајн
City Mall
Аеродром

Нема на залиха

Производот не е достапен

Нанесете мала количина на центарот на усните и постепено градуирајте нагоре.
Water, Glycerin, Trehalose, Triethanolamine, Ci 15510, Fragrance, Phenoxyethanol, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Caprylyl Glycol, Carbomer Emulsion, Propylene Glycol, Glucosyl Stevioside, Glyceryl Caprylate, Methylparaben, Propylparaben, Argania Spinosa Kernel Oil, Ascorbic Acid, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Euterpe Oleracea Fruit Extract, Punica Granatum Extract, Rosa Canina Seed Extract, Rosa Damascena Flower Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Butter, Vaccinium Macrocarpon (Cranberry) Fruit Extract

Опис

Delight тинт за усни со ултра лесен состав и прекрасен неодолив овошен мирис, брзо се впива и дава прекрасна боја на усните која останува непроменета во текот на целиот ден.
Ако сакате поинтензивна боја, нанесете го тинтот на усните во неколку слоја. Тинтот обезбедува навлажнување и темелна хидратација на усните со комбинацијата од масло од шипинка, арган и јојоба.

Како се користи


X
0
    Корпа
    Кошничката е празнаПродавница