15% попуст Добивате 20 Поени!

TOCOBO Vita Tone Up Sun Cream SPF50+ PA++++ 50 ml

1.190ден 1.012ден

Достапност

Центар
Аеродром
City Mall
Он-лајн

10 на залиха

Нанесете соодветна количина од кремата на лицето и деловите од телото изложени на сонце, 20/30 минути пред излегување. Реаплицирајте на 2/3 часа.
HIPPOPHAE RHAMNOIDES WATER, DIBUTYL ADIPATE, PROPANEDIOL, TITANIUM DIOXIDE, BUTYLOCTYL SALICYLATE, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, GLYCERIN, BUTYLENE GLYCOL, DIETHYLAMINO HYDROXYBENZOYL HEXYL BENZOATE, ETHYLHEXYL TRIAZONE, 1,2-HEXANEDIOL, NIACINAMIDE, CAPRYLYL METHICONE, DIETHYLHEXYL BUTAMIDO TRIAZONE, WATER, HIPPOPHAE RHAMNOIDES FRUIT EXTRACT, PENTYLENE GLYCOL, SODIUM HYALURONATE, POLYMETHYLSILSESQUIOXANE, POLYHYDROXYSTEARIC ACID, DIMETHICONE/VINYL DIMETHICONE CROSSPOLYMER, STEARIC ACID, DIMETHICONOL, TRISILOXANE, SODIUM POLYACRYLOYLDIMETHYL TAURATE, AMMONIUM POLYACRYLOYLDIMETHYL TAURATE, ALUMINA, HYDROXYPROPYL METHYLCELLULOSE STEAROXY ETHER, COCO-CAPRYLATE/CAPRATE, XANTHAN GUM, ETHYLHEXYLGLYCERIN, ADENOSINE, SODIUM POLYACRYLATE, ALUMINUM HYDROXIDE, TRIETHOXYCAPRYLYLSILANE, PVM/MA COPOLYMER, t-BUTYL ALCOHOL, CYANOCOBALAMIN, POLYETHER-1, TOCOPHEROL, FRAGRANCE

Опис

Крем со заштита од Ув SPF50+ PA++++, која го корегира тонот и текстурата на кожата и ја
зголемува трајноста на шминката. Густа гел текстура која нежно се апсорбира во моментот
на нанесувањето, освежувачко дејство без чуство на лепливост. Во својот состав соддржи
Vitamin Fruit Water 51%, Vitamin B3 10.000ppm, Vitamin B12 60ppm.

Како се користи


X
0
    Корпа
    Кошничката е празнаПродавница