15% попуст Добивате 16 Поени!

TOCOBO Vita Glazed Lip Mask 20ml

Достапност

Центар
Аеродром
City Mall
Он-лајн

1 на залиха

Чекор 1: Пред легнување навечер, со шпатулата нанесете соодветна количина од маската на усните и оставете ја да делува преку целата ноќ. Ефект: Ги растопува мртвите клетки од кожата и обезбедува длабока хидратација на кожата преку ноќта. Чекор 2: Наредното утро, нежно поминете ги усноте со козметичко памукче или книжна марамица. Ефект: Усните се меки и еластични со овој начин на отстранување на мртвите клетки од кожата.
Hydrogenated Polyisobutene, Phytosteryl/Isostearyl/Cetyl/Stearyl/Behenyl Dimer Dilinoleate, Diisostearyl Malate, Polyglyceryl-2 Triisostearate, Microcrystalline Wax, Hydrogenated Poly(C6-14 Olefin), Bis-Behenyl/Isostearyl/Phytosteryl Dimer Dilinoleyl Dimer Dilinoleate, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Polyethylene, Ethylene/Propylene/Styrene Copolymer, Eclipta Prostrata Extract, Melia Azadirachta Leaf Extract, Punica Granatum Flower Extract, Hippophae Rhamnoides Fruit Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Raspberry Seed Oil/Tocopheryl Succinate Aminopropanediol Esters, Silica Dimethyl Silylate, Sorbitan Sesquioleate, Tocopheryl Acetate, Butylene/Ethylene/Styrene Copolymer, Dimethicone, Moringa Oleifera Seed Oil, Pentaerythrityl Tetra-Di-t-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Water, Butylene Glycol, 1,2-Hexanediol , Lactobionic Acid, Fragrance, Dehydroacetic Acid

Опис

Разбудете се со меки и мазни усни со оваа ултра хранлива маска за спиење за усни, исполнета со витамин Е и други извори на антиоксиданси за да се задржи влажноста и да се поправат оштетувањата на кожата. Има формула слична на балзам која што остава финиш со висок розов сјај.  Високо хидратантна маска за усни преку ноќ која обезбедува нега на мртвите клетки на кожата за да ги направи вашите усни меки и мазни.

Како се користи


X
0
    Корпа
    Кошничката е празнаПродавница