15% попуст Добивате 18 Поени!

TOCOBO Vita Berry Pore Toner 150ml

Достапност

Центар
Аеродром
City Mall
Он-лајн

9 на залиха

По миење на лицето, нанесете соодветна количина и нежно тапкајте со дланките за поефикасна апсорпција.
Water,Hippophae Rhamnoides Water,Dipropylene Glycol,1,2-Hexanediol,C12-14 Alketh-12,Butylene Glycol,Chlorella Vulgaris Extract,Glucose,Fragaria Vesca (Strawberry) Fruit Extract,Hibiscus Sabdariffa Flower Extract,Betaine,Fructooligosaccharides,Fructose,Glycerin,Ethylhexylglycerin,Fragrance(Parfum),Dipotassium Glycyrrhizate,Menthol,Sodium Citrate,Carbomer,Tromethamine,Caprylyl Glycol,Citric Acid,Cynanchum Atratum Extract,Beta-Glucan,Althaea Rosea Flower Extract,Tocopherol

Опис

Тонер кој во својот состав содржи 50.000 ppm вода од диви јагоди богати со органски киселини и антоцианин кои се грижат за мртвите клетки на кожата и чиста текстура на кожата. Исто така има и 84% витамински состав: екстакт од јаболки и грозје и пружа богато потхранување на кожата за нејзина здрава еластичност и длабинска хидратација. Ја разладува и освежува кожата.

Како се користи


X
0
    Корпа
    Кошничката е празнаПродавница