25% попуст Добивате 18 Поени!

TOCOBO Bio Watery Sun Cream SPF50+ PA++++ 50 ml

Достапност

Он-лајн
City Mall
Аеродром

4 на залиха

Нанесете соодветна количина од кремата на лицето и деловите од телото изложени на сонце, 20/30 минути пред излегување. Реаплицирајте на 2/3 часа.
Water, Dibutyl Adipate, Propanediol, Ethylhexyl Triazone, Terephthalylidene Dicamphor Sulfonic Acid, Polyglyceryl-3 Distearate, Niacinamide, Tromethamine, Cetearyl Alcohol, 1,2-Hexanediol, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Pentylene Glycol, Polysilicone-15, Vigna Radiata Seed Extract, Gossypium Herbaceum (cotton) Extract, Sophora Flavescens Root Extract, Rheum Palmatum Root/Stalk Extract, Scutellaria Baicalensis Root Extract, Phellodendron Amurense Bark Extract, Oenothera Biennis (evening primrose) Flower Extract, Ulmus Davidiana Root Extract, Pinus Palustris Leaf Extract, Pueraria Lobata Root Extract, Sodium Hyaluronate, Gossypium Herbaceum (cotton) Seed Oil, Polymethylsilsesquioxane, Sodium Polyacryloyldimethyl Taurate, Glyceryl Stearate, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Potassium Cetyl Phosphate, Glycerin, Glyceryl Stearate Citrate, Inulin Lauryl Carbamate, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/Vp Copolymer, Ethylhexylglycerin, Adenosine, Butylene Glycol, Tocopherol, Fragrance

Опис

Вегански нежен СПФ крем кој нуди највисока заштита од УВ зрачењето со SPF50+ PA++++. Во својот состав содржи екстракт од златен грав и деривати на природно палмово масло кои помагаат во смирување на иритираната кожа и пружаат на кожата длабинска хидратација и навлажнување. Навланувањето и хидратацијата на кожата е засилено и со присуството на био хијалуронската киселина во составот.

Како се користи


X
0
    Корпа
    Кошничката е празнаПродавница