20% попуст Добивате 22 Поени!

TIAM Vita A Anti-Wrinkle Moisturizer 80ml

1.360ден 1.088ден

Достапност

Он-лајн
City Mall
Аеродром

7 на залиха

Нанесете соодветна количина од кремата на кожата како последен чекор од рутината за нега на кожа преку целото лице. Тапкајте ја нежно со прстите за побрза и поефикасна апсорпција.
Water, Butylene Glycol, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Glycerin, Dimethicone, Cetearyl Alcohol, 1,2-Hexanediol, Betaine, Cetearyl Olivate, Sorbitan Olivate, Retinyl palmitate, Polysorbate 60, Panthenol, Ethylhexylglycerin, Arachis Hypogaea (Peanut) Oil, Tocopheryl Acetate, Hydrolyzed Collagen, Allantoin, Xanthan Gum, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Limonene, Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Fruit Oil, Adenosine, Linalool, Tocopherol, Citral, Ribes Nigrum (Black Currant) Fruit Extract, Yeast Extract, Lactobacillus Ferment

Опис

Хидратантна крема за одлична анти ејџ нега со високо концентриран колаген од риба и Витамин А за ефикасно измазнување на фините линии и зголемување на еластичноста на кожата. Со ултра лесна формула која брзо се апсорбира во кожата за инстантно навлажнување и длабинска хидратација. Помага во инстантно омекнување на сувата и груба кожа за нејзин младолик и сјајен изглед.

Како се користи


X
0
    Корпа
    Кошничката е празнаПродавница