20% попуст Добивате 3 Поени!

TIAM Surprise H Patch 10mm x 18лепенки

Достапност

Он-лајн
City Mall
Аеродром

56 на залиха

Почистење на лицето, исушете го проблематичното место. Залепете ја лепенката нежно и оставете ја да делува од 5-8 часа. Потоа отстранете ја, измијте и хидрирајте го третираниот дел од кожата.
Petroleum Resin, Cellulose Gum, Styrene Isoprene Styrene Block Copolymer, Polyurethane Film, Polyisobutylene, Liquid Paraffin, Tetrakismethane

Опис

Лепенки третман за акни 18 парчиња со 10mm големина. Закосени ултра тенки рабови, лепенката се прилепува на кожата совршено и речиси и да не се познава. Главна состојка е хидроколоид кој ги блокира надворешните влијанија, ја намалува влажноста со што помага до побрзо смирување на акната.

Како се користи


X
0
    Корпа
    Кошничката е празнаПродавница