20% попуст Добивате 3 Поени!

TIAM Surprise B Patch 24pcs

Достапност

Центар
Аеродром
City Mall
Он-лајн

50 на залиха

Почистење на лицето, исушете го проблематичното место. Залепете ја лепенката нежно и оставете ја да делува од 5-8 часа. Потоа отстранете ја, измијте и хидрирајте го третираниот дел од кожата
Petroleum Resin, Cellulose Gum, Styrene Isoprene Styrene Block Copolymer, Polyurethane Film, Polyisobutylene, Liquid Paraffin, Tetrakismethane

Опис

Лепенки третман за акни 24 парчиња со три  големини 7мм, 10мм и 12мм. Закосени ултра тенки рабови, лепенката се прилепува на кожата совршено и речиси и да не се познава. Главна состојка е хидроколоид кој ги блокира надворешните влијанија, ја намалува влажноста со што помага до побрзо смирување на акната.

Како се користи


X
0
    Корпа
    Кошничката е празнаПродавница