20% попуст Добивате 15 Поени!

TIAM Snail & Azulene Water Essence 180ml

Достапност

Он-лајн
City Mall
Аеродром

42 на залиха

Опис

Збогатена со 87% филтрат од слуз од полжав и азулен, оваа есенција помага да се спречи губењето на влажноста на кожата, ја враќа нејзината рамнотежата, оставајќи ја мазна и хидрирана. Погодна и за осетлива кожа.

Наместо со вода, есенцијата е формулирана со филтрат од полжав и азулен, состојки што ја смируваат и регенерираат иритираната и оштетена кожа од надворешни влијанија и лош животен стил.

Есенцијата има уникатна густина од филтратот, лесно се апсорбира и ја измазнува и навлажнува кожата.

Како се користи


X
0
    Корпа
    Кошничката е празнаПродавница