35% попуст Добивате 17 Поени!

TIAM Hyaluronic Water Plumping Serum 40ml

Достапност

Центар
Аеродром
City Mall
Он-лајн

18 на залиха

По тонирање на кожата, нанесете соодветна количина со нежни тапкања со дланките за поефикасна апсорпција. Може да се користи и наутро и навечер.
Purified Water, Butylene Glycol, Glycerin, Lotus Extract, Betaine, 1,2-hexanediol, Panthenol, Total Hyaluronic Acid (Hyaluronic Acid, Hydrolyzed Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed High Alluronic Acid, Sodium Hyaluronate (High and Low Molecular), Sodium Hyaluronate Crosspolymer) 1,500ppm, Polysorbate 60, Caprylic/capric Triglyceride, Allantoin, Hydroxyethylacrylate/ Sodium Acryloyldimethyltaurate Copolymer, Hydroxyethyl Cellulose, Xanthan Gum, Bergamot Oil, Lemon Peel Oil

Опис

Хидратантен бустер серум спакуван со 6 различни типа на хијалуронска
киселина, екстракт од лотус и пантенол ја зголемува еластичноста на кожата и ја одржува кожата длабински хидрирана, смирена и со здрав природен сјај. Одличен избор како база за шминка, за glowy изглед.

Како се користи


X
0
    Корпа
    Кошничката е празнаПродавница