10% попуст Добивате 11 Поени!

SUMHAIR Protein Rose Meringue Hair Mask 200ml

Достапност

Он-лајн
City Mall
Аеродром

Нема на залиха

Производот не е достапен

После миење со шампон, нежно исушете ја косата и ставете соодветна количина од маската рамномерно по целата коса и оставете да впие, оставете да се впие и исушете ја косата со фен или исплакнете ја со млака вода.
Rose Damascene Flower, Honey, Milk Protein, Vegetable oil

Опис

Маска за коса која што се користи како третман, и има ефект на есенција за коса. Содржи
екстракт од цвет од роза Дамаскена за хидрирање и да помогне да ја задржи влажноста и
нежниот мирис на роза. Има и растително масло кое што ќе обезбеди исрхана и хидратација
на оштетената и сува коса.

Како се користи


X
0
    Корпа
    Кошничката е празнаПродавница