20% попуст Добивате 23 Поени!

SOMEBYMI Renew YUJA NIACIN 30 DAYS MIRACLE BRIGHTENING TONER 150ml

1.460ден 1.168ден

Достапност

Он-лајн
City Mall
Аеродром

6 на залиха

На чисто лице, нанесете соодветна количина од тонерот на дланките и тапкајте го на кожата за побрза и поефикасна апсорпција.
Citrus Junos Fruit Extract (90%), Niacinamide (5%), 1,2- Hexanediol, Glycerin, Polyglyceryl-10 Laurate, C12-14 Pareth-7, Water, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Ethylhexylglycerin, Citrus Junos Peel Oil (500ppm), Butylene Glycol, Adenosine, Tromethamine, Disodium EDTA, Coptis Chinensis Root Extract, Hydrogenated Lecithin, Polyglyceryl-10 Stearate, Panthenol, Sodium Ascorbyl Phosphate, Saussurea Incolucrata Extract, Bisabolol, Maltodextrin, Hydrolyzed Vegetable Protein, Sambucus Nigra Flower Extract, Cirtus Aurantium Dulcis (Orange) Flower Extract, Magnolia Liliflora Flower Extract, Plumeria Rubra Flower Extract, Lilium Tigrinum Extract, Folic Acid, Biotin, Pyridoxine, Pancratium Maritimum Extract, Tocopherol, Cyanocobalamin, Linoleic Acid, Thiamine HCI, Beta-Carotene, Riboflavin, Inositol, Limonene

Опис

Тонер кој во својот состав содржи комбинација од: 90% екстракт од јуја цитрон, глутатион, арбутин, 12 типа на витамини и екстракт од лотус. Сите состојки имаат осветлувачки и ревитализирачки ефекти на кожата и ја оставаат кожата по користењето мека, измазнета и со изедначен и подобрен тон и текстура. Во составот содржи и 5% ниацинамид за осветлување на безживотна кожа, дамките и пигментацијата, но и контрола на производството на маснотии.

Како се користи


X
0
    Корпа
    Кошничката е празнаПродавница