20% попуст Добивате 2 Поени!

SOME BY MI Real Aloe Soothing Care Mask 1 парче

Достапност

Он-лајн
City Mall
Аеродром

36 на залиха

Исчистете ја темелно кожата и нанесете тонер • Потоа нанесете ја лист маската • Отстранете ја по 15-20 минути • Вишокот од материјалот од маската нежно натапкајте го во кожата.
Water, Glycerin, Propanediol, Dipropylene Glycol, Betaine, Sodium Hyaluronate, Panthenol, Aloe Barbadensis Leaf Extract (1,000Ppm), Butylene Glycol, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Ammonium Polyacryloyldimethyl Taurate, T-Butyl Alcohol, Polyglyceryl-10 Laurate, Disodium EDTA, 1,2-Hexanediol, Caprylyl Glycol, Dipotassium Glycyrrhizate, Hydroxyacetophenone, Ethylhexylglycerin, Tocopherol, Linalool

Како се користи


X
0
    Корпа
    Кошничката е празнаПродавница