Добивате 12 Поени!

SKIN1004 Madagascar Centella Ampoule 30ml

Достапност

Центар
Аеродром
City Mall
Он-лајн

70 на залиха

Нанесете соодветна количина од ампулата по чистење и тонирање на лицето. Нежно тапкајте го на кожата за побрза и поефикасна апсорпција.
Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract 100%

Опис

Ампула за лице која што е направена од 100% Centella Asiatica која што потекнува од Мадагаскар, за навлажнување, смирување и зајакнување на бариерата кожа и допринесува за поздрав изглед на кожата. Ја поправа оштетената кожа додека истовремено ја регулира рамнотежата на вода-масло на кожата, погодна за користење за сите типови на кожа. 

Како се користи


X
0
    Корпа
    Кошничката е празнаПродавница