20% попуст Добивате 15 Поени!

Sisua By Unleashia Butter Waffle Dough Blusher Apricot Sherbet #2 8gr

Достапност

Центар
Аеродром
City Mall
Он-лајн

8 на залиха

Нанесте на образите со прсти, сунѓерче или четка за руменило.
Talc, Mica, Dimethicone, Hydrogenated Poly(C6-14 Olefin), Diisostearyl Malate, Titanium Dioxide, Synthetic Fluorofluorophore, Dimethicone Crosspolymer, Diphenylsiloxy Phenyl Trimethicone, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Yellow Iron Oxide, Red Iron Oxide, Tartrazine, Glyceryl Caprylate, Black Iron Oxide, Aluminum Myristate, Triethoxycaprylylsilane, Lithol Rubine BCA, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Oil, Passiflora Edulis Seed Oil, Sclerocarya Birrea Seed Oil, Water, Tocopherol, 1,2-Hexanediol, Calendula Officinalis Extract

Опис

Руменило за лице од новата линија за убавина на Unleashia, Sisua кој е формулиран со
богат ефект на бои за природен изглед на вашите образи. Површината е нежна и мека
која потсетува на текстура слична на тесто, во својот состав содржи масла од семе од
марула и невен кои помагаат кожата да се хидрира во текот на целиот ден. Руменилото е
достапно во четири нијанси од беж до розова.

Како се користи


X
0
    Корпа
    Кошничката е празнаПродавница