14% попуст Добивате 31 Поени!

Round Lab Soybean Cleansing Oil 200ml

1.799ден 1.547ден

Достапност

Центар
Аеродром
City Mall
Он-лајн

5 на залиха

1. Испумпајте соодветна количина од маслото на дланката и масирајте на сува кожа. 2. Темелно исплакнете со млака вода.
Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Sorbeth-30 Tetraoleate, Limnanthes Alba (Meadowfoam) Seed Oil, Glycine Max (Soybean) Oil (10,000ppm), Squalane, Ceramide NP, Phytosphingosine, Hydrogenated Lecithin, Glycerin, Anthemis Nobilis Flower Oil, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Caprylyl Glycol, Ethylhexylglycerin, Ethylhexyl Palmitate, Capryloyl Salicylic Acid, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Oil, Cymbopogon Martini Oil, Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Fruit Oil, Tocopherol, Limonene, Linalool, Geraniol.

Опис

Маслен чистач за длабоко чистење на на кожата на лицето, составено со 79% масло од растително потекло за длабинско чистење, екстракт од семе од соја за негување на кожата, и церамиди за навлажнување на кожата. Хранливите состојки од соја и аденозин и помагаат на кожата да е поцрвста и поздрава, церамидити и другите состојки формираат заштитна бариера на кожата. Исто така содржи и природни масла од авокадо, семе од грозје, јаглика и од лаванда за смирување и удобност додека ја чистите вашата кожа. 

Како се користи


X
0
    Корпа
    Кошничката е празнаПродавница