15% попуст Добивате 14 Поени!

PYUNKANG YUL Calming Moisture Serum 30ml

Достапност

Центар
Аеродром
City Mall
Он-лајн

10 на залиха

По чистење на лицето, земете 3/4 капки од овој серум на чисти дланки. Нанесете рамномерно на лицето и масирајте со кружни движења до целосна апсорпција на серумот во кожата.
Water, Glycerin, Methylpropanediol, Trehalose, Betaine, Allantoin, Lonicera Japonica (Honeysuckle) Flower Extract, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Extract, Salvia Officinalis (Sage) Leaf Extract, Camellia Japonica Flower Extract, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Hydroxypropyltrimonium Hyaluronate, Sodium Hyaluronate Crosspolymer, Sodium Acetylated Hyaluronate, Acetyl Hexapeptide-8, Palmitoyl Tripeptide-5, Madecassoside, Madecassic Acid, Asiaticoside, Asiatic Acid, Centella Asiatica Extract, Centella Asiatica Leaf Extract, Ceramide NP, Dipotassium Glycyrrhizate, Arginine, Lecithin, Citric Acid, Gluconolactone, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Hydroxyacetophenone, Pentylene Glycol, Dipropylene Glycol, Caprylic/Capric Triglyceride, Ethylhexyl Palmitate, Cetyl Ethylhexanoate, Polyglyceryl-10 Myristate, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Tromethamine, Xanthan Gum, Disodium EDTA, 1,2-Hexanediol.

Опис

Серум кој во својот состав содржи екстракт од азиска центела и чајно дрво, совршени за хидратација и смирување на кожата. Овој серум има моќ да ги смири акните и грубата кожа.

Како се користи


X
0
    Корпа
    Кошничката е празнаПродавница