15% попуст Добивате 2 Поени!

Pyunkang Yul Calming Mask 1pcs 25ml

Достапност

Центар
Аеродром
City Mall
Он-лајн

138 на залиха

1.Поставете ја лист маската рамномерно преку целото лице по негово чистење. 2.Отстранете ја по 10-20 минути. Нежно тапкајте ја преостанатата есенција за побрза и поефикасна апсорпција.
Water, Dipropylene Glycol, Glycerin, Bambusa Vulgaris Water, Sodium Hyaluronate, Sodium Hyaluronate Crosspolymer, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Hyaluronic Acid, Hydrolyzed Sodium Hyaluronate, Pentylene Glycol, Panthenol, Lonicera Japonica (Honeysuckle) Flower Extract, Centella Asiatica Extract, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Extract, Ceramide NP, Squalane, Hydrogenated Lecithin, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Cetearyl Alcohol, Allantoin, Xanthan Gum, Acrylic Rate, C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyltaurate Copolymer, Arginine, Propanediol, Butylene Glycol, Hydroxyacetophenone, 1,2-Hexanediol, Dipotassium Glycyrrhizate, Ethylhexyl Glycerin, Disodium EDTA

Опис

Лист маска формулирана за сензитивна, иритирана кожа која во својот состав содржи екстракти од чајно дрво, азиска центела и анамска рака за смирување на кожата, како и церамиди НП за зајакнување на кожната бариера. Лист маската е изработена од чисти бамбусови влакна.

Како се користи


X
0
    Корпа
    Кошничката е празнаПродавница