15% попуст Добивате 13 Поени!

Pyunkang Yul Calming Deep Moisture Toner 150ml*

Достапност

Центар
Аеродром
City Mall
Он-лајн

27 на залиха

Нанесете соодветна количина на козметичко памукче и нежно поминете го лицето за смирување на кожата.
Water, Propanediol, Glycerin, Dipropylene Glycol, Panthenol, Citric Acid, Gluconolactone, Salix Alba (Willow) Bark Extract, Lonicera Japonica (Honeysuckle) Flower Extract, Sodium Hyaluronate, Centella Asiatica Extract, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Extract, Salvia Officinalis (Sage) Leaf Extract, Camellia Japonica Flower Extract, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Hydroxypropyltrimonium Hyaluronate, Sodium Hyaluronate Crosspolymer, Asiatic Acid, Asiaticoside, Sodium Acetylated Hyaluronate, Madecassic Acid, Madecassoside, Betaine, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Pentylene Glycol, Hydroxyacetophenone, C12-14 Pareth-12, Sodium Citrate, Disodium EDTA, 1,2-Hexanediol

Опис

Смирувачки тонер кој е формулиран за проблематична кожа склона на акни кој во својот состав содржи екстракт од корен од бела врба кој го контролира производството на вишок себум, АХА и ПХА за нежна ексфолијација како и 5 различни видови на цика екстракти за смирување на иритации. За оптимални резултати нанесете од овој тонер во соодветна количина преку целото лице, секојдневно.

Како се користи


X
0
    Корпа
    Кошничката е празнаПродавница