15% попуст Добивате 24 Поени!

Pyunkang Yul Brightening Blemish Care Serum 30ml

1.400ден 1.190ден

Достапност

Центар
Аеродром
City Mall
Он-лајн

8 на залиха

Нанесете соодветна количина од серумот по чистење и тонирање на лицето. Нежно тапкајте го на кожата за побрза и поефикасна апсорпција.
Water, Methylpropanediol, Glycerin, 1,2-Hexanediol, Niacinamide, Panthenol, Betaine, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Tromethamine, Glycereth-25 PCA Isostearate, Allantoin, Pearl Extract, Dipropylene Glycol, Xanthan Gum, Sodium Citrate, Adenosine, Ethylhexylglycerin, Disodium EDTA, Butylene Glycol, Polyglyceryl-10 Myristate, Citric Acid, Gluconolactone, Sodium Hyaluronate, Cetyl Ethylhexanoate, Caprylic/Capric Triglyceride, Caprylyl Glycol, Ethylhexyl Palmitate, Chrysanthemum Morifolium Flower Extract, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Hydroxypropyltrimonium Hyaluronate, Broussonetia Kazinoki Root Extract, Pentylene Glycol, Sodium Hyaluronate Crosspolymer, Sodium Acetylated Hyaluronate, Hyaluronic Acid, Ascorbic Acid

Опис

Серум за лице формулиран со чист витамин Ц за виталност и подржка на безживотната кожа. Во својот состав исто така содржи и ниацинамид и аденозин за нега за нежна кожа и нејзин сјај. Екстрак од корен од црница и екстракт од бибер за чиста состојба на кожата. Исто така има и 6 типа на хијалуронска киселина и пантенол за хидрирање и сјај на кожата. Дерматолошки тестиран производ кој што не ја иритира кожата. 

Како се користи


X
0
    Корпа
    Кошничката е празнаПродавница