40% попуст Добивате 7 Поени!

PURITO Inner Green Reusable Cotton Rounds 10 парчиња

Достапност

Он-лајн
City Mall
Аеродром

Нема на залиха

Производот не е достапен

Опис

10 меки туфери + мрежаста врекичка

Изработени од памук и бамбоо, овие туфери за повеќекратна употреба се и неверојатно меки. Секако туферите но и амбалажата се биоразградливи.

Туферите имаат две страни кои може да се користат, притоа се особено меки и нежни и имаат многу пријатна структура.

Состав: Туфери-70% природни бамбу влакна/ 30% Органски Памук

Мрежаста врекичка: 100% Органски Памук

Состојки

Како се користи


X
0
    Корпа
    Кошничката е празнаПродавница