14% попуст Добивате 4 Поени!

Petitfee Dry Essence Foot pack 2sheets

Достапност

Центар
Аеродром
City Mall
Он-лајн

24 на залиха

1.Измијте ги нозете и исушете ги темелно. 2.Отворете го пакувањето со чорапите и ставете ги на стапалата  3.По 15-20 минути, извадете ги чорапите. 
Water, Glycerin, Butylene Glycol, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Cetearyl Alcohol, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Isopropyl Myristate, Urea, Betaine, Caprylic/Capric Triglyceride, Glyceryl Stearate, Sodium Hyaluronate, Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Dimethicone, Biosaccharide Gum-1, PEG-32, 1,2-Hexanediol, Polysorbate 60, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Oil, Steareth-2, Steareth-21, Stearic Acid, Carbomer, Citrus Grandis (Grapefruit) Seed Extract, Hydrolyzed Collagen, Xanthan Gum, Snail Secretion Filtrate, Allantoin, Fragrance, Benzyl Benzoate, Disodium EDTA

Опис

 Маска за меки и мазни стапала, во облик на чорапи лесни и удобни за нанесување. Формулирани со екстракт од лист од алое Barbadensis, кој ги омекнува и измазнува сувите стапала и пети. Обликот на чорапот го обвива целото стапало, грижејќи се за стапалото и ноктите на нозете.

Како се користи


X
0
    Корпа
    Кошничката е празнаПродавница