12% попуст Добивате 35 Поени!

Numbuzin No.3 Skin Softening Serum 50ml

1.990ден 1.751ден

Достапност

Центар
Аеродром
City Mall
Он-лајн

16 на залиха

Опис

 

Постигнете блескава и помлада кожа со овој серум за регенерирање на кожата кој што е збогатен со Galactomyces21% и Bifida21%, за да ја навлажни вашата кожа и да ја зајакне нејзината бариера за видливо помалку фини линии. Има лесна формлура која што длабински ја храни и хидрира кожата за да се открие изедначен тен. 

Овој серум ја освежува уморната кожа, визуелно ги намалува порите и ја подобрува текстурата на кожата благодарение на моќните осветлувачки својства на Galactomyces Ferment Filtrate и Ниацинамид

Како се користи


X
0
    Корпа
    Кошничката е празнаПродавница