10% попуст Добивате 36 Поени!

Numbuzin No.1 Glossy Essence Serum 50ml

1.990ден 1.791ден

Достапност

Он-лајн
City Mall
Аеродром

9 на залиха

По тонирање нанесете соодветна количина од серумот на кожата. Нежно тапкајте го на кожата за побрза и поефикасна апсорбција во кожата.
Liriope Muscari Root Extract, Butylene Glycol, Glycerin, 1,2-Hexanediol, Ethanol, Methylpropanediol, Betaine, Centella Asiatica Extract, Polygonum Cuspidatum Root Extract, Scutellaria Baicalensis Root Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract, Biosaccharide Gum-1, Ethylhexylglycerin, Glyceryl Polymethacrylate, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Polyglyceryl-10 Laurate, Xanthan Gum, Theobroma Cacao (Cocoa) Extract, Dextrin, Purified Water, Carbomer, Tromethamine, Disodium EDTA

Опис

Серум за лице кој што е формулиран со внимателно избрани премирум традиционални билни состојки за да се создаде сјаен тен со здрав изглегд. Збогатен е со 74% екстракт од корен од Ophiopogon Japonicus за ефикасно негување и осветлување на уморната кожа, позната по своите антивоспалителни и антиоксидантни својства. Ќе ја зајакне состојбата на кожата з а дас е добие светла и сјајна кожа. Има освежителна водена текстура која што веднаш се впива без да остави чуство на затегнатос. Овој серум претставува одговор за решавање на проблеми со кожата како флеки, пигментација сува и грува кожа. 

Како се користи


X
0
    Корпа
    Кошничката е празнаПродавница