10% попуст Добивате 16 Поени!

NARD Low Ph Mild Feminine Wash 300ml

Достапност

Центар
Аеродром
City Mall
Он-лајн

9 на залиха

Ставете соодветна количина на интимата нежно исчитете и исплакнете темелно со млака вода.
Water, Butylene Glycol, Coco Betaine, Disodium Cocoamphodiacetate, Sodium Chloride, Nardostachys Jatamansi Rhizome/Root Extract(91.95 PPM), Cnidium Officinale Root Extract, Astragalus Membranaceus Root Extract, Artemisia Princeps Leaf Extract, Angelica Gigas Root Extract, Glycerin, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Houttuynia Cordata Extract, Eclipta Prostrata Extract, Veronica Officinalis Extract, Perilla Frutescens Leaf Extract, Propylene Glycol, Plantago Asiatica Extract, Paeonia Lactiflora Root Extract, Rehmannia Chinensis Root Extract, Sodium Benzoate, Rosa Davurica Bud Extract, Diospyros Kaki Leaf Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract, Bambusa Vulgaris Extract, Chenopodium Quinoa Seed Extract, Lavendula Angustifolia (Lavender) Extract, 1,2-Hexanediol, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Mentha Piperita (Peppermint) Leaf Extract, Monarda Didyma Leaf Extract, Freesia Refracta Extract, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract, Centella Asiatica Leaf Extract, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Extract, Nymphaea Alba Flower Extract, Portulaca Oleracea Extract, Citric Acid, Caprylyl Glycol, Hydroxyacetophenone, Pentylene Glycol, Ethylhexylglycerin, Disodium EDTA, Dipropylene Glycol, Hexylene Glycol, Polyglyceryl-10 Myristate, Ethylhexyl Palmitate, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetyl Ethylhexanoate

Опис

Гел за миење на интима која што ќе помогне темелно и нежно да се измие интимната зона. Формулиран со природни состојки кои што помагаат да се отстранат 99.9% од бактериите и да ја одржат чиста и освежена интимата. Содржи хидратантни состојки добиени п растително потекло, како екстракт од кокос за да се врати здравата состојба на интимата. Исто така содржи и екстракт од чајно дрво и Centella Asiatica за да ја негуваат и смируваат чуствителната кожа на интимата.

Како се користи


X
0
    Корпа
    Кошничката е празнаПродавница