10% попуст Добивате 25 Поени!

NARD Hand Wash сет 280ml x 3 pcs Lavender Musk

1.390ден 1.251ден

Достапност

Центар
Аеродром
City Mall
Он-лајн

4 на залиха

Испумпајте соодветна количина на водени раце, масирајте ги рацете и исплакнете со вода.
Water, Sodium Lauryl Sulfate, Sodium Laureth Sulfate, Cocamide DEA, Lauramide DEA, Fragrance, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Benzoate, Caprylyl Glycol, Phenoxyethanol, Sodium Chloride, Citric Acid, Disodium EDTA, Polyquaternium 7, BHT, Disodium Phosphate, Sodium Carbonate, Butylene Glycol, Propanediol, Scutellaria Baicalensis Root Extract, Polygonum Cuspidatum Root Exract, Panax Ginseng Berry Extract, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract(14 Ppm), Rosa Centifolia Flower Water, Hydrolyzed Starfish Extract, Punica Granatum Fruit Extract, Glycerin, Lavendula Angustifolia (Lavender) Extract, Portulaca Oleracea Extract, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Extract(4, 000 Ppb), Nymphaea Alba Flower Extract, 1,2 Hexanediol, Centella Asiatica Leaf Extract, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Pea Protein, Phytosterol, Squalene, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Nardostachys Jatamansi Rhizome/Root Extract(91.95 Ppm), Lecithin, Ethylhexylglycerin, Ceramide NP, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Linalo

Опис

Течен сапун за раце со мошус од лаванда, кој што ќе ги отстрани и 99,9% од бактериите нежно и темелно за чисти раце. Формулиран е со кокосово масло кое што ја хидрира кожата на рацете по миењето. Погоден за сите типови на кожа вклучувајќи ја и чуствителната кожа.

Како се користи


X
0
    Корпа
    Кошничката е празнаПродавница