10% попуст Добивате 25 Поени!

MIZON SNAIL REPAIR INTENSIVE TONER 100ML

1.390ден 1.251ден

Достапност

Центар
Аеродром
City Mall
Он-лајн

45 на залиха

По чистењето на лицето, нанесете соодветна количина рамномерно на кожата и нежно тапкајте до целосна апсорпција.
Water, Propanediol, Methyl Gluceth-20, Glycerin, Glycereth-26, Snail Secretion Filtrate (1,5%), C12-14 Pareth-12, 1,2-Hexanediol, Trehalose, Carbomer, Tromethamine, Panthenol, Ethylhexylglycerin, Adenosine, Butylene Glycol, Polyquaernium-51, Cellulose Gum, Centella Asiatica Extract, Houttuynia Cordata Extract, Salvia Hispanica Seed Extract, Origanum Vulgare Leaf Extract, Chamaecyparis Obtusa Leaf Extract, Salix Alba (Willow) Bark Extract, Lactobacillus/Soybean Ferment Extract, Portulaca Oleracea Extract, Cinnamomum Cassia Bark Extract, Scutellaria Baicalensis Root Extract, Phenoxyethanol.

Опис

Тонер кој и дава целосна виталност на вашата кожа одржувајќи ја рамнотежата помеѓу мрсноста и влажноста на кожата на телото. Бидејќи не содржи парабени или вештачки мириси кои предизвикуваат иритација, може да се користи и на чувствителна кожа без никакви проблеми. Тонерот за зајакнување, кој содржи 30% слуз од полжав, формира влажна фолија на вашата груба кожа и ја одржува рамнотежата помеѓу мрсноста и влажноста на кожата.

Како се користи


X
0
    Корпа
    Кошничката е празнаПродавница