Добивате 37 Поени!

MIXSOON Heartleaf Essence 100ml

Достапност

Он-лајн
City Mall
Аеродром

16 на залиха

По чистење и тонирање нанесете соодветна количина од есенцијата на кожата. Нежно тапкајте ја на кожата за побрза и поефикасна апсорбција во кожата.
Herbal Wheat Extract (100%) Houttuynia Cordata Extract

Опис

Есенција која што е формулирана со 100% екстракт од Houttuynia Cordata (срце лист), ќе ви помогне видливо да се смири чуствителната и иритираната кожа. Ќе го намали црвенилото и воспалението на кожата и ќе спречи понатамошни оштетувања на кожата. Есенцијата има лесна и течна текстура која што брзо се апсорбира без лепливост и ќе обезбеди влажност на кожата во текот на целиот ден. 

Како се користи


X
0
    Корпа
    Кошничката е празнаПродавница