Добивате 18 Поени!

MIXSOON Centella Asiatica Toner 150ml

Достапност

Он-лајн
City Mall
Аеродром

6 на залиха

По миење на лицето со чистач нанесете соодветна количина и нежно тапкајте.
Water, Butylene Glycol, 1,2-Hexanediol, Centella Asiatica Extract (100%)

Опис

Mixsoon тонер кој што помага во подобрување на текстурата на кожата, обезбедувајќи и интензивна хидратација и потхранување исто така и пружа и нежна ексфолијација која што ги отстранува мртвите клетки и нечистотиите од кожата оставајќи ја чиста и мазна. Овој тонер е формлуиран со 100% Centella Asiatica кој што е ефикасен во смирување на иритираната и чуствителната кожа од надворешни влијанија. Тонерот има лесна водлеста текстура која што брзо се впива во кожата, оставајќи ја еластична и освежена. Совршено одговара за супер-чуствителна кожа и минимални рутини за кожата.

Како се користи


X
0
    Корпа
    Кошничката е празнаПродавница