15% попуст Добивате 5 Поени!

MISSHA Liquid Sharp Liner 6gr

Достапност

Центар
Аеродром
City Mall
Он-лајн

Нема на залиха

Производот не е достапен

Исцртајте линија започнувајќи од почетокот до крајот по линијата на трепките.
Water, Iron Oxide Black Ferrous-Ferric Oxide CI 77499, Acrylates Copolymer, Caprylic/Capric Triglyceride, Laureth-25, Butylene Glycol, ethanol, Silica, Polyvinyl Alcohol, Xanthan Gum, Dimethicone, Bentonite, Ethylhexylglycerin, Phenoxyethanol, 1,2-Hexanediol, Caprylyl Glycol, Disodium EDTA, Triethanolamine, Sodium Dehydroacetate, Sodium Hyaluronate

Опис

Ајлајнер кој поседува фина четка за ултра лесно нанесување. Отпорен на вода и пот. Има интензивни пигменти и заради тоа е долготраен без да се размачка во текот на целиот ден и ноќ. Природно обоен ајлајнер во црна боја со мека, а сепак остра четка за создавање на идеални линии на очите за природен изглед.

Како се користи


X
0
    Корпа
    Кошничката е празнаПродавница