5% попуст Добивате 20 Поени!

Mary&May Centella Asiatica Serum 30ml

1.058ден 1.005ден

Достапност

Центар
Аеродром
City Mall
Он-лајн

3 на залиха

По тонирање на кожата, нанесете соодветна количина од серумот рамномерно на лицето. Тапкајте за побрза и поефикасна апсорпција. Користете го наутро и навечер.
Centella Asiatica Extract, Glycereth-26, 1,2-Hexanediol, Arginine, Carbomer, Ethylhexylglycerin, Caprylyl Glycol

Опис

Овој антибактериски серум во својот состав содржи 95% екстракт од азиска центела и има неверојатна моќ за смирување на иритираната кожа, а истовремено ја засилува регенерацијата на кожата и подобрува нејзината еластичност. Со лесна текстура, која брзо се впива во кожата. Формулиран со ЕВГ сертифицирани состојки. Без парабени, вештачки парфеми и бои, алкохол, минерално масло, сурфактанти и алергени.
Дерматолошки тестиран.

Како се користи


X
0
    Корпа
    Кошничката е празнаПродавница