10% попуст Добивате 16 Поени!

Jumiso All day Vitamin Clean&Mild Facial Cleanser 150ml

Достапност

Он-лајн
City Mall
Аеродром

3 на залиха

Соодветна количина од чистачот на дланки запенете со вода до созадвање на богата кремаста пена. Масирајте на лицето, а потоа темелно исплакнете со млака вода. Користете го наутро и навечер.
Water, Cocamidopropyl Betaine, Acrylates Copolymer, Glycerin, 1,2-Hexanediol, Ascorbic Acid, Sallcylic Acid, Chlorhexidine Digluconate, Citrus Paradisi (Grapefruit) Peel Oil, Coptis Japonica Root Extract, Hippophae Rhamnoides Extract, Brassica Campestris (Rapeseed) Extract, Honey Extract, Citrus Unshiu Peel Extract, Daucus Carota Sativa ( Carrot) Root Extract, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Tromethamine

Опис

Чистач за лице со ниско ниво на pH, нежен чистач кој темелно ја чисти кожата од шмина и
надворешни нечистотии за да ја остави освежена и светла. Збогатен со витамини за
потхранување и салицилна киселина за смирување на проблематичната кожа како и за
контрола на лачењето на себум. Формулиран без штетни состојки и е
антибактериски чистач за кожа.

Како се користи


X
0
    Корпа
    Кошничката е празнаПродавница