10% попуст Добивате 21 Поени!

iUNIK Calendula Complete Cleansing Oil 200ml

1.160ден 1.044ден

Достапност

Центар
Аеродром
City Mall
Он-лајн

52 на залиха

Опис

Маслен чистач кој и овозможува на кожата длабинско чистење и по користење ја остава кожата мека, чиста и хидрирана. Во својот состав содржи 94% природни растителни масла и е наменет за користење за секој тип на кожа.
ЕФЕКТИ:
1. Содржи 94% природни растителни масла за здрава и чиста кожа.
2. Мултифункционален чистач кој ја отстранува темелно сета шминка, бб крема, па дури и шминката на очи и уста се одеднаш.
3. Нуди нега на порите на тој начин што целосно ги отстранува сите остатоци од
шминка и целосно ги чисти црните митесери и порите.
4. Во својот состав има само безбедни и здрави состојки за смирување, чистење и
хидратација на кожата.
5. Наменет за користење за секој тип на кожа.

Како се користи


X
0
    Корпа
    Кошничката е празнаПродавница