10% попуст Добивате 15 Поени!

iUNIK Black Snail Restore Cream 60ml

Достапност

Он-лајн
City Mall
Аеродром

104 на залиха

Опис

Оваа крема помага во обновување на кожата и и пружа одлична анти ејџ нега, ja опоравува уморната кожа, ги избледува дамките и зголемува еластичноста на кожата.
Оваа крема помага во смирување на кожата, нуди длабинска хидратација на уморната кожа и значително ги намалува брчките и фините линии. Во својот состав содржи уникатна патентирана мешавина на само природни и здрави состојки, т.е 58% екстракт од црн полжав, вода од лист од азиска центела и екстракт од лист од азиска центела, патентирана мешавина од природни состојки: екстракт од ферментирана имела, екстракт од ферментирана соја и трева од когон и MultiEX Rosanic – состојка која се состои од: сладок корен, мугворт, гинко, боровинки и шипинки. Наменет за користење за сите оние кои имаат сувост и антиејџ проблем со кожата, за сите оние кои посакуваат да имаат длабински хидрирана и сјајна кожа и за зголемување на нејзината еластичност.
ЕФЕКТИ:
1. Зголемување на моќта на кожата за самообновување – кремата во својот состав содржи 58% екстакт од црн полжав кој помага во зголемување на природната моќ на кожата сама да се обновува.
2. Измазнување и еластичност на кожата – кремата содржи патентирани природни HG состојки кои ја одржуваат кожата еластична, измазнета и здрава.
3. Смирување на кожата – кремата содржи вода од лист од азиска центела и екстракт од азиска центела кои помагаат во инстантно смирување на кожата.
4. Навлажнување на кожата – кремата содржи патентирани природни HG состојки кои ја хидрираат и навлажнуваат кожата.
5. Намалување на брчки и фини линии – кремата во својот состав содржи аденозин, состојка која е позната во ефективноста во намалување на брчките и фините линии.

Како се користи


X
0
    Корпа
    Кошничката е празнаПродавница