10% попуст Добивате 15 Поени!

Innisfree Jejubija anti-trouble facial foam 150ml

Достапност

Он-лајн
City Mall
Аеродром

Нема на залиха

Производот не е достапен

Соодветна количина од чистачот на дланки запенете со вода до созадвање на богата кремаста пена. Масирајте на лицето, а потоа темелно исплакнете со млака вода. Користете го наутро и навечер.
Water, Glycerin, Myristic Acid, Stearic Acid, PEG-32, Potassium Hydroxide, Butylene Glycol, Lauric Acid, Cocamidopropyl Betaine, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Fragrance, Salicylic Acid, Menthol, Sodium Hydroxide, Disodium EDTA, Sodium Benzoate, Dextrin, Theobroma Cacao (Cocoa) Extract, Rosa Centifolia (Cabbage Rose) Flower Extract, Opuntia Coccinellifera Fruit Extract, Citrus Unshiu (Satsuma Mandarin) Peel Extract, Orchid Extract, Palmitic Acid, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Camellia Japonica (Japanese Camellia) Leaf Extract, 000ppm), Sodium Chloride, Lactic Acid, Torreya Nucifera Seed Oil (5, Linalool, Torreya Nucifera Seed Oil 750mg, Limonene

Опис

Чистач наменет за кожа склони кон акни, во својот состав содржи салицилна киселан,
екстракти од мандарини, орхидеи, јапонско морско оревче и листови од камелија кои
помагаат во излбледување на флеките и дамките на кожата и се ја чистат кожата и порите
од вишокот маснотии и нечистотии. Не содржи синтетички бои, минерални масла,
вештачки мириси и состојки од животинско потекло.

Како се користи


X
0
    Корпа
    Кошничката е празнаПродавница