10% попуст Добивате 31 Поени!

Innisfree Jeju Cherry Blosom Jelly Cream 50ml

1.730ден 1.557ден

Достапност

Центар
Аеродром
City Mall
Он-лајн

39 на залиха

Опис

Ултралесна гел крема која во својот состав содржи екстракт од лист од цреша, ниацинамид и бетаин, која видливо ја осветлува и хидрира кожата. Со ефект за блескава кожа и речиси провидна како стакло – „стаклена кожа“. Ултралесната желе текстура и овозможува на кремата инстантно да се апсорбира во кожата, создавајќи хидратантен слој и ја заклучува влажноста за блескава и сјајна кожа.

Наменета за нормална и комбинирана кожа и за сите оние со безживотна кожа со нееднаква текстура.

Како се користи


X
0
    Корпа
    Кошничката е празнаПродавница