10% попуст Добивате 11 Поени!

innisfree Blueberry Rebalancing 5.5 Cleanser 100ml

Достапност

Он-лајн
City Mall
Аеродром

Нема на залиха

Производот не е достапен

Натопете соодветна количина од пената со вода и нанесете на лице. Масирајте со нежни кружни движења. Исплакнете темелно со млака вода.
Water, Sodium Cocoyl Isethionate , Glycerin (20,000mg), Diglycerin , Diethylhexyl Sodium Sulfosuccinate , Hydroxypropyl Starch Phosphate , Vaccinium Angustifolium (Blueberry) Fruit Extract (500mg), Allantoin (100mg), Butylene Glycol , Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Oil , Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil , Raspberry Ketone , Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Benzyl Glycol , Potassium Cocoyl Glycinate , Potassium Cocoate , Sodium Chloride , Citric Acid , Ethylhexylglycerin , Disodium EDTA , 1,2-Hexanediol, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer , Polyquaternium-67 , Sodium Acetate.

Опис

1. Ја враќа здравата ПХ вредност на кожата и балансот масло/вода
Помага во обнова на балансот на ниско киселата ПХ вредност и нивото на масло/ вода на кожата, и овозможува релаксација на кожата создавајќи перфектни услови за шминка.

2. По користењето кожата е навлажнета и хидрирана.
3. Ќе ви овозможи комфорно и длабинско чистење со богатата и кремаста пена со меурчиња од боровинки.

Како се користи


X
0
    Корпа
    Кошничката е празнаПродавница