10% попуст Добивате 6 Поени!

Innisfree Beauty Tool Eyelash Curler

Достапност

Он-лајн
City Mall
Аеродром

1 на залиха

Поставете го зглобот на Eco beauty tool eyelash curler на базата на трепките, притиснете надолу и држете 3 секунди.

Опис

За перфектно извиткани и долги трепки пробајте го innisfree Eco beauty tool eyelash curler. Нежно извиткајте ги трепките пред нанесување на маскара за поубав изглед.

Како се користи


X
0
    Корпа
    Кошничката е празнаПродавница