10% попуст Добивате 30 Поени!

I’m from Honey Serum 30 mL

1.680ден 1.512ден

Достапност

Центар
Аеродром
City Mall
Он-лајн

Нема на залиха

Производот не е достапен

По тонирање нанесете соодветна количина од серумот на кожата. Нежно тапкајте го на кожата за побрза и поефикасна апсорбција во кожата.
Glycerin, Water, Butylene Glycol, Dimethicone, Cyclopentasiloxane, Niacinamide, PEG/ PPG- 18/18 Dimethicone, Undecane, Cyclohexasiloxane, Tridecane, 1,2- Hexanediol, Sodium Chloride, Dimethicone/ Vinyl Dimethicone Crosspolymer, PEG-10 Dimethicone, Disteardimonium Hectorite, Boswellia Serrata Resin Extract, Honey Extract, Adenosine, Cinnamomum Cassia Bark Extract, Curcuma Longa (Turmeric) Root Extract, Levan, Decyl Glucoside, Olea Europaea (Olive) Leaf Extract, Ethylhexylglycerin, Disodium EDTA, Pollen Extract, Phenethyl Alcohol, Ziziphus Jujuba Seed, Centella Asiatica Extract, Royal Jelly Extract, Propolis Extract, Bee Venom, Citric Acid, Ascorbic Acid, Madecassoside, Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Geraniol, Limonene, Citral  

Опис

Серум кој во својот состав содржи  30,63% Honey Glow Queen (Меден комплекс), што е наша единствена мешавина од 7 активни состојки: мед, црн пчелен прополис, матичен млеч, отров од пчела, куркума, полен од пчели и цимет. Серумот е наменет за подобрување на еластичноста и фините линии, какои изедначување на тенот и изледување на флеките и дамките поради тоа што во својот состав има Ниацинамид и Витамин Ц. Крајниот резултат е подобрена еластичност, изедначен ен, длабински хидрирана кожа и здрав сјај. 

Како се користи


X
0
    Корпа
    Кошничката е празнаПродавница