10% попуст Добивате 30 Поени!

I’m from Ginseng Serum 30 mL

1.680ден 1.512ден

Достапност

Центар
Аеродром
City Mall
Он-лајн

Нема на залиха

Производот не е достапен

По тонирање нанесете соодветна количина од серумот на кожата. Нежно тапкајте го на кожата за побрза и поефикасна апсорбција во кожата.
Water, Red Ginseng Extract, Butylene Glycol, Betaine, 1,2-Hexanediol, Camellia Sinensis Leaf Extract, Glycerin, Panax Ginseng Seed Oil, Glycyrrhiza Uralensis (Licorice) Root Extract, Paeonia Albiflora Root Extract, Angelica Gigas Root Extract, Rheum Palmatum Root Extract, Angelica Pubescens Root Extract, Schizonepeta Tenuifolia Extract, Phellodendron Amurense Bark Extract, Hydroxyethylcellulose, Cyclopentasiloxane, Dimethiconol, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Ethoxydiglycol, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Tromethamine, PEG-60 Hydrogenated Castor Oil, Ethylhexylglycerin, Hydrolyzed Glycosaminoglycans, Hyaluronic Acid, Glyceryl Polyacrylate, Adenosine, Disodium EDTA, Fragrance

Опис

Серум кој што е наменет за подорување на циркулацијата за изедначување на тенот и враќање на сјајот на кожата. Овој anti-aging серум ги надополнува хранливите состојки, ја зголемува и подобрува еластичноста и го прави тенот посјаен благодарение на екстрактот од женшен кој продира длабоко во кожата. 

Клучни карактеристики на производот:

* 7.98% екстракт од женшен
* Помага во борбата против брчки и фини линии
* Ја подобрува и зголемува еластичноста на кожата
* Длабински ја хидрира и потхранува кожата
* Содржи голем број на антиоксиданси кои што ја прочистуваат кожата

Како се користи


X
0
    Корпа
    Кошничката е празнаПродавница