30% попуст Добивате 31 Поени!

I’m from Ginseng Mask 120 g

2.220ден 1.554ден

Достапност

Центар
Аеродром
City Mall
Он-лајн

11 на залиха

Нанесете рамномерно низ целото лице (избегнувајќи го делот околу очите и устата) и оставете ја да делува отприлика 15 минути. Потоа темелно исплакнете ја со млака вода.
Glycerin, Red Ginseng Extract, Butylene Glycol, Panax Ginseng Seed Oil, Glycyrrhiza Uralensis (Licorice) Root Extract, Paeonia Albiflora Root Extract, Angelica Gigas Root Extract, Rheum Palmatum Root Extract, Angelica Pubescens Root Extract, Schizonepeta Tenuifolia Extract, Phellodendron Amurense Bark Extract, Malt Extract, Ethoxydiglycol, Hydrolyzed Glycosaminoglycans, Hyaluronic Acid, Boswellia Serrata Resin Extract, 1,2-Hexanediol, Water, Ethylhexylglycerin, PEG-60 Hydrogenated Castor Oil, Isohexadecane, Polysorbate 80, Sodium Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Fragrance

Опис

Измивачка маска која што е формулирана од 7.98% екстракт од црвен женшен кој е одгледуван 6 години во посебни услови во Geumsan, каде што се одгледува најквалитетен женшен. Црвениот женшен е познат по своит детоксикациски и подмладувачки сосјтојки, обезбедува природна термичка сензација со која што длабоко навлегува во порите за да ги ослободи од сите нечистотии. Резултатот е здрава, сјајна и црвста кожа. 

Како се користи


X
0
    Корпа
    Кошничката е празнаПродавница